Domov Ponudba Skiroji Otroški skiroji
Otroški skiroji

Skiroji visoke kakovosti za otroke z zračnimi pnevmatikami in pravimi zavorami kot pri kolesu. Posebnost teh skuirojev je izjemno visoka zmogljivost in stabilnost. To omogoča, da se z njimi vozijo mladi, kot tudi odrasli. Skiroji tako rekoč rastejo (možnost pvišanja krmila) in so prilagodljivi na skoraj vsako velikost.

KOSTKA SKIRO 16/12

od pribl. 6-99 let: zelo pripraven skiro za mladostnike in za starejše do pribl. 1,60m telesne višine. Okvir: stabilen, visokokvaliteten jekleni, z utrjeno stojno desko. Prednje kolo 16" kolo zadaj 12 ", zračna pnevmatika. Obremenitev do 100 kg.

Ostalo: lahkotno rotirajoča kolesa z aluminijastim platiščem in hitrim uravnalnikom.
Dve V- Brake zavori (kot pri gorskem kolesu/Mountainbike) za aktiviranje na krmilu.

Opozorilo: Montaža stojala pri tem skiroju ni možna!

Naše priporočilo: Področje uporabnosti
Kratke proge do pribl. 10 km; za prosti čas

Tehnični podatki:
Teža: 7 kg.Višina stojne deske: pribl. 8,5 cm
Minimalna višina krmila: pribl. 75 cm.
Maximalna višina krmila: pribl. 78 cm
Osna razdalja: pribl. 88 cm.
Celotna dožlina: pribl. 115 cm

Cena (z DDV): 289,00 EUR