Domov Ponudba Skiroji Wipp skiroji (stepper)
Wipp skiroji (stepper)

Wipp skiroji omogočajo vožnjo, brez, da bi se mogli poganjati z nogo od tal, pač pa se premikate s pomočjo tehnologije na pedalni pogon (stepper).

3GGG Junior Wipp skiro (Stepper)

Wipp skiro posebno za otroke. Priprava v veselje vsem otrokom od pribl. 6-9 leta starosti.

Zaradi dolgega pretvora je roller primeren za vožnje samo na ravnem terenu!

Okvir iz Hi-Ten jekla. BMX krmilo; „Ultracool“ široke gume; Višina tekalnega kolesa: spredaj16" ; zadaj 12" ; V- Brake zavore na sprednjem kolesu. Zadnje kolo rotirajoče zavore. Stojne deske iz večkrat lepljenega kanadskega javorjevega lesa s „protidrsno podlogo“.

Tehnični podatki:
Teža: pribl. 15,6 kg.
Višina krmila:min. pribl. 83cm; max: pribl. 86 cm
(merjeno od tal)
Nosilnost: max. 60 kg
Celotna dolžina: pribl. 112 cm
Osna razdalja: pribl. 78 cm
Širina krmila: pribl. 60 cm

Cena (z DDV): 395,00 EUR

3GGG Wipp skiro (Stepper)

"Work-It"

Wipp skiro na pedalni pogon. Najvišja učinkovitost. Prava izbira za vse, ki iščejo alternativo za jogging (tek) ali za vožnjo s kolesom (brez sedeža). Stopnja učinkovitosti skorajda enakovredna tehniki in učinkovitosti kolesa.

Lahek 6061 aluminijasti okvir. ( 7,-prestav Nexus osno prestavljanje). Pogon deluje na zadnje kolo preko verige. V-Brake zavore spredaj in zadaj. Stojne deske so izdelane iz večkrat lepljenega kanadskega javorjevega lesa s protidrsnim nastavkom.

Dolgo prestavljanje, zelo visoke hitrosti dosegljive na ravnih terenih > 40 km/h ! Pogonsko premikanje zelo spominja na premikanje pri teku (Stepper na kolesih).

Tekaška kolesa: 24/20" ultra-debele Slic-gume. Zaradi dolgega prevoda je roller primeren samo za vožnje po ravnem terenu. Lahke vožnje po hribih so samo pogojno možne !

Tehnični podatki:
Teža: pribl. 18 kg.
Višina krmila: min. pribl. 98 cm; max: pribl. 110 cm
(merjeno od tal)
Nosilnost: max. 112 kg
Celotna dolžina: pribl. 161 cm
Osna razdalja: pribl. 102 cm
Širina krmila: pribl. 60 cm

Barve: biserno-bela

Cena (z DDV): 729,00 EUR (Nexus s 7 prestavami)